ral katalog


kepenk güç kaynağı
 
 
 
mağaza kepenk

Otomatik Mağaza Kepenkleri


Stor mağaza kepenk sistemleri gerek estetiği, gerek kullanım rahatlığı ve gerekse hırsızlara karşı caydırıcılığıyla günümüzde mağaza sahiplerinin vazgeçilmez tercihlerinden biri arasına girmiştir.

Stor mağaza kepenk sistemlerinde kullanılan profiller tamamen kapalı yani içerisini hiç göstermeyen türde olabileceği gibi (A-77) bir kısmı içerisini gösteren veya tamamı içerisini gösteren (F-77) profil kullanılarak da uygulanabilir. Profillerde bulunan bu delikler sayesinde mağazanız kapalıyken bile ürünleriniz güvenli bir şekilde sergilenebilir.

Stor kepengin oluşturduğu rulo, dıştan kendi orjinal alüminyum kutusuyla uygulanabildiği gibi içten asma tavan üstüne veya bırakılan bir yuvaya girmek suretiyle özel mimari detay çözümleriyle gizlenilebilir.

Stor Mağaza Kepenkleri Teknik Özellikleri


Alüminyum levhanın rool-forming sistemi ile kıvrılması sırasında profillerin içine yoğun bir şekilde enjekte edilen poliüretan dolgu ile yüksek ölçüde ses ve ısı izolasyonu sağlanır.

Kepenk profillerinin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmelerin, ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller, metallerin birbirine sürtmeden sessiz bir şekilde çalışmasını sağlarken, toz ve rüzgar girişini de engeller.

Kepenk profillerinin en alt sırasına takılan etek profilinin alt lastiği, toz ve rüzgar girişini keserek zemine yumuşak ve sessiz oturmasını sağlar.

Tercihe göre anahtar butonlu veya uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Yine isteğe göre elektrik kesintisi durumunda kepengin manuel olarak açılıp kapatılabilmesini sağlayan redüktör sistemi kullanılabilir.

OPSİYONLAR
• Uzaktan Kumanda
• Sıva Üstü veya Sıva Altı, Anahtarlı Şalter
• Redüktörlü Tüp Motor, Düz Tüp Motor veya Endüstriyel Stor Motor
• Enerji Kesintilerinde Manuel Açılım
• Emniyet Fotoseli
• Kesintisiz Güç Kaynağı

 
kepenk motoru
 
kepenk motoru
 
kepenk motoru
Otomatik kepenk motorları, düz motor ve redüktörlü motor olmak üzere iki çeşittir. Bütün motorlarımız kalite belgelerine sahip olup 5 yıl garantilidir.
 
Otomatik kepenk kumandaları, 4 kanallı ve 2 kanallı olup 433,92 MHz ile çalışmaktadır. Kepenk kumandaları, 30 metre algılama mesafesi olup mikroişlemci kontrollüdür.
 
Uygulanacak yerde güvenlik ve estetik bir görünüm sağlamak için çeşitli boyutlarda ve renk alternatifleri sunmaktadır.
Ayrıca yüksek oranda ısı ve ses yalıtımı sağlar.

mağaza kepenk
 
mağaza kepenk
 
mağaza kepenk
         
mağaza kepenk
 
mağaza kepenk
 
mağaza kepenk
         
mağaza kepenk
 
mağaza kepenk
 
mağaza kepenk

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL