ral katalog


kepenk güç kaynağı
 
 
 
 
galvanize kepenk

Galvaniz Mağaza Kepenkleri


Alışveriş, günlük yaşantımızın artık daimi bir parçası ve en temel ihtiyacımız. Bu ihtiyacımızı gerçekleştirdiğimiz işletmeler ise güvenliklileri açısından tehlikede. Güvenlik için alınacak önlemler ise kaçınılmaz... Bu önlemlerin en başında kepenk sistemi gelmektedir. Mağaza kepenk sistemleri işletmelerin estetiğini de ön planda tutarak, modern tasarımlar ve güvenli bir alışveriş vaat eder.

Galvaniz mağaza kepenkleri
endüstriyel seksiyonel kapı sistemlerinin detaylara uygun olmadığı projelerde tercih edilir.

Mağaza kepenk sistemlerinde
kullanılan 3 farklı profil alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleridir.

Galvaniz mağaza kepenklerinde
kullanılan galvaniz profiller istenilen RAL rengine boyanabilme özellikleri ile her türlü mimariye uyum sağlar.

Galvaniz kepenk
profilleri sıcak daldırma galvaniz olup,bombeli yapısıyla hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Galvaniz mağaza kepenkleri
estetik yapısı, kullanım kolaylığı  ve  hırsızlara karşı caydırıcılığı sayesinde birçok işletmenin tercihleri arasında birinci sırada yer alır.

Galvaniz mağaza kepenk sistemlerinde kullanılan galvaniz profillerin kendi içlerinde de çeşitleri mevcuttur. Kullanılan profiller tamamen kapalı, pencereli, delikli olabilir. Profillerde ki bu çeşitlilik sayesinde her işletmenin farklı ihtiyaçlarına çözüm sağlanabilmekte ve kepenginiz kapalıyken bile ürünlerinizi teşhir etmenize olanak verilmektedir.

Galvaniz kepenk
profili olarak kullanılan kapalı,pencereli yada mikro delikli profillerin yanı sıra file tipi ve özellikler eczanelerin tercihi olan tuğla desen denilen kepenk profilleri de kullanılmaktadır.

Galvaniz kepengin toplanırken
oluşturduğu rulo, dıştan kendi orjinal kutusuna gizlendiği gibi içten asma tavan üstüne veya bırakılan bir yuvaya girerek her türlü mimari yapıya uyumluluk sağlar.

Galvaniz Kepenklerde
kullanılan profillerin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmeler ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller sayesinde profillerin birbirine sürtmeden sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca  galvaniz kepenklerde ki bu fitiller sayesinde toz ve rüzgar girişini de engeller.

Galvaniz sarmal mazağa kepenklerinde müşterinin isteğine göre anahtar buton, şalter buton veya uzaktan kumanda ile kontrol sağlanabilir.

Galvaniz kepenklerinde yerin durumuna veya müşteri isteğine bağlı diğer alternatif ise elektrik kesintisi durumunda galvaniz kepenginin manuel olarak açılıp kapatılmasını sağlayan redüktörlü motor sistemidir.

Galvaniz mağaza kepenklerinde kullanılan motor alternatifleri müşterinin seçimine göre belirlenmektedir. Galvaniz kepenk Motorları düz tüp motor, redüktörlü (manuel kollu) tüp motor,santral motor,box motor ve ya kepenk ölçülerine göre endüstriyel motor olabilir. Mağaza kepenk motorları ısınmaya karşı termik korumalıdır. Sessiz çalışmak özellikleri yanında  beslenme gerilimleri 220 V/50 Hz olup monofazedir. Kepenk motorları yağlama veya bakım gerektirmezler.5 yıl garantili olup DIN, CE, ISO 9001 ve EN 29001 belgelerine sahiptir.

 

galvanize kepenk
 
kepenk
 
sac kepenk
         
çelik kepenk
 
galvanize sac kepenk
 
çelik kepenk

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL