ral katalog 
 
hastane kapısı

Hermetik (Ameliyathane) Kapılar

Hastane kapıları; Sızdırmazlık özelliğine sahip Hermetik kapılardır.

Hijyenik ortamlarda ses ve ışık yalıtımı için uygun birleşim  Hijyenik ve fonksiyonel Hava geçirmez kapılar ve kontrollü geçişin yüksek öncelikte olduğu yerlerde optimum hijyen ve ses geçirmezlik özelliklerinin teminat altına alınmasına olanak sağlayan evrensel mekanizması örneğin; hastane kapıları, ameliyathane, ilaç ve yiyecek sanayilerinde, konferans, ofis ya da müzik odaları için ideal bir seçimdir.  

Yüksek sızdırmazlık Kapanış hareketi sırasında, mekanizmaya entegre edilen oynak sistem, kayar kanadın kapanış hareketi sırasında eş zamanlı indirilmesine ve kanadın dört köşesinin kasaya temasını sağlar.

Özel lastik contalar hareketli kanat etrafındaki profillere konmuştur. Kapanma noktasında kanadın aşağıya doğru hareketi sızdırmazlığı sağlar.   

Yarı Hermetik (Ameliyathane) Kapılar

Yarı Hermetik Ameliyathane Kapısı Tek veya Çift Hareketli Kanat Uygulaması Kapı kanatları 1 mm laminat ile kaplanıp, etrafı masif kaplama yapılarak, kanatların etrafı Fitil ve fırça detayları ile çözülerek özel bir alüminyum çerçeve sistemi ile çerçevelendirilmiştir.

Kapı kanatları 1 mm laminat ile kaplanıp, etrafı masif kaplama yapılarak, kanatların etrafı Fitil ve fırça detayları ile çözülerek özel bir alüminyum çerçeve sistemi ile çerçevelendirilmiştir. Bitmiş kanat kalınlığı 45 mm.dir. Kanat üzerinde opsiyonel olarak 4+4 lamine şeffaf ya da opak gözetleme penceresi uygulanabilir. ameliyathane kapıları

 
 
fotoselli kapı radarı
 
fotoselli kapı konum anahtarı
Fotoselli Kapı Mekanizma Şasesi
 
Otomatik fotoselli kapı radarı ve emniyet fotoseli
 
Otomatik fotoselli kapı konum anahtarı

hermetik kapı
 
ameliyathane kapısı
 
yarı hermetik kapı
         
hastane kapıları
 
yarı hermetik kapı
 
hastane kapısı
         
         

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL