ral katalog 
 
dairesel fotoselli kapı

Dairesel Yana Kayar Fotoselli Kapı

AdorA otomatik dairesel kayar kapılı dış ve iç mekanlar da kullanılmak için üretilen kapılardır. Tasarımları tam daire konfigürasyonları şeklindedir. Her iki farklı uygulama şeklinde tek kayar kanat ve çift kayar kanatlar kullanılması mümkündür. Sahip oldukları dairesel şekil formatları sayesinde farklı şekildeki oval bina yapılarına ve oval girişlere kolaylıkla uyum sağlayabilirler.

Binanın ya da cephenin dairesel olması veya dar alanda daha geniş kapı açıklığı elde etmek için kullanılır. Dar açılı, Geniş açılı, yarım dairesel veya iki kapı birleştirilerek tam dairesel olarak uygulanabilir.

Esnek mekanizma grubu sayesinde, farklı açı ve çaplarda, iç bükey ya da dış bükey olarak tasarlanan Dairesel kapılar; Hızlı ve güvenli mekanizmalarının tüm üstün özelliklerine sahiptir. 

Kanat genişliği minimum 1000 mm (500mmx2 kanat) maksimum 3000 mm (1500mmx2 kanat) olabilir.

dairesel fotoselli kapı

Otomatik dairesel kayar kapıların en önemli özelliği bina cephelerinde ve iç mekanlarda, bulundukları ortamla kusursuz uyum oluşturarak, hoş görünüm sağlamaları yanında, yoğun insan trafiği için kullanışlı sistemler olmalarıdır.

 
 
fotoselli kapı radarı
 
fotoselli kapı konum anahtarı
Otomatik fotoselli kapı mekanizma şesesi
 
Otomatik fotoselli kapı radarı ve emniyet fotoseli
 
Otomatik fotoselli kapı konum anahtarı

dairesel fotoselli kapı
 
 
         
 
 
         
         

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL