ral katalog


mağaza kepenk

Otomatik Kepenk Tamiri

Otomatik kepenk tamiri, arıza durumunun detayına göre fiyatlandırılır. Bunun için önce arıza tespiti yapılmalıdır. Arıza tespitten sonra arızanın detayına göre ve kullanılacak malzeme doğrultusunda fiyat verilir. Malzeme seçimi hakkında müşteriye gerekli tüm detaylar verilir. Arızanın sebebine göre, yapılan hizmet doğrultusunda aynı arızaya sebep vermeyecek malzeme detayı ve arızanın kaynağı doğrultusunda müşteriye bilgi verilir.

Kepenk tamiri
fiyatlandırması hizmet verilecek işletmenin konumu ve arıza detayına göre değişmektedir. Firmamız bu tür uygulamalarda İSTANBUL içi ve İSTANBUL dışı hizmetlerde ayrı fiyat vermektedir.

İSTANBUL Avrupa Yakası; arnavutköy kepenk tamiri, avcılar kepenk tamiri, Bağcılar kepenk tamiri, Bahçelievler kepenk tamiri, Bakırköy kepenk tamiri, Başakşehir kepenk tamiri, Bayrampaşa kepenk tamiri, Beşiktaş kepenk tamiri, Beylikdüzü kepenk tamiri, Beyoğlu kepenk tamiri, Büyülçekmece kepenk tamiri, Çatalca kepenk tamiri, Eyüp kepenk tamiri, Esenler kepenk tamiri, Esenyurt kepenk tamiri, Fatih kepenk tamiri, Gaziosmanpaşa kepenk tamiri, Güngören kepenk tamiri Kağıthane kepenk tamiri, Küçükçekmece kepenk tamiri, Sarıyer kepenk tamiri, Sultangazi kepenk tamiri, Şişli kepenk tamiri ve Zeytinburnu kepenk tamiri olarak hizmet vermektedir.

İSTANBUL Anadolu Yakası ise; Ataşehir kepenk tamiri, Beykoz kepenk tamiri, Çekmeköy kepenk tamiri, Kartal kepenk tamiri, Kadıköy kepenk tamiri, Maltepe kepenk tamiri, Pendik kepenk tamiri, Sancaktepe kepenk tamiri, Sultanbeyli kepenk tamiri, Şile kepenk tamiri, Tuzla Kepenk tamiri, Ümraniye kepenk tamiri ve Üsküdar kepenk tamiri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Kepenk Tamiri için : 0 212 266 00 65 - 0 212 266 00 85kepenk tamiriAdora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL