ral katalog


otomatik panjur

Otomatik Panjur Tamiri

Otomatik panjur tamiri, arıza durumunun detayına göre fiyatlandırılır. Bunun için önce arıza tespiti yapılmalıdır. Arıza tespitten sonra arızanın detayına göre ve kullanılacak malzeme doğrultusunda fiyat verilir. Malzeme seçimi hakkında müşteriye gerekli tüm detaylar verilir. Arızanın sebebine göre, yapılan hizmet doğrultusunda aynı arızaya sebep vermeyecek malzeme detayı ve arızanın kaynağı doğrultusunda müşteriye bilgi verilir.

Panjur tamiri
fiyatlandırması hizmet verilecek işletmenin konumu ve arıza detayına göre değişmektedir. Firmamız bu tür uygulamalarda İSTANBUL içi ve İSTANBUL dışı hizmetlerde ayrı fiyat vermektedir.

İSTANBUL Avrupa Yakası; arnavutköy panjur tamiri, avcılar panjur tamiri, Bağcılar panjur tamiri, Bahçelievler panjur tamiri, Bakırköy panjur tamiri, Başakşehir panjur tamiri, Bayrampaşa panjur tamiri, Beşiktaş panjur tamiri, Beylikdüzü panjur tamiri, Beyoğlu panjur tamiri, Büyülçekmece panjur tamiri, Çatalca panjur tamiri, Eyüp panjur tamiri, Esenler panjur tamiri, Esenyurt panjur tamiri, Fatih panjur tamiri, Gaziosmanpaşa panjur tamiri, Güngören panjur tamiri Kağıthane panjur tamiri, Küçükçekmece panjur tamiri, Sarıyer panjur tamiri, Sultangazi panjur tamiri, Şişli panjur tamiri ve Zeytinburnu panjur tamiri olarak hizmet vermektedir.

İSTANBUL Anadolu Yakası ise; Ataşehir panjur tamiri, Beykoz panjur tamiri, Çekmeköy panjur tamiri, Kartal panjur tamiri, Kadıköy panjur tamiri, Maltepe panjur tamiri, Pendik panjur tamiri, Sancaktepe panjur tamiri, Sultanbeyli panjur tamiri, Şile panjur tamiri, Tuzla panjur tamiri, Ümraniye panjur tamiri ve Üsküdar panjur tamiri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Panjur Fiyatı için : 0 212 266 00 65 - 0 212 266 00 85

 panjur tamiriAdora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL