ral katalog 
 
radarlı kapı

Teleskopik Yana Kayar Fotoselli Kapı


Otomatik Teleskobik Kayar kapı sistemleri dar girişler için ideal sistemlerdir. Bu sistemle kayar kanatlar birbirleri üzerine göreceli hızlarla açılırlar. Diğer kayar kapı sistemlerinin gerekli geçiş boşluğunu veremediği girişlerde teleskopik kayar kapılar birbirleri üzerine açılan kayar kanatları sayesinde geçiş problemini ortadan kaldırırlar.

Tek taraflı açılır teleskopik kapılar 3 kanattan oluşur. Bunlardan birisi sabit kanat (ya da duvar) diğer iki kanat ise hareketlidir. Bu kapılar, toplam genişliğin yetersiz, kanatların az sayıda olduğu ya da sadece tek bir yöne kayabildiği aralıklarda maksimum geçiş açıklığını sağlarlar.

Çift tarafa açılır teleskopik kapılar , 2 sabit kanat üzerine 4 hareketli kanadın 2 şer 2 şer binmesi sonucunda daha fazla geniş açılımların istendiği girişlerde , yapınıza etkileyici ve zarif bir görünüm sağlar. Trafik azaldığında geçiş açıklığı azaltılabilir.  
Tek yöne kayan 2 h teleskopik Kapılarda Kanat genişliği minimum 1000 mm (500mmx2 kanat) maksimum 3000 mm (1500mmx2 kanat) olabilir.

İki yöne kayan 4 h teleskopik Kapılarda Kanat genişliği minimum 1000 mm (500mmx4 kanat) maksimum 4000 mm (1000mmx4 kanat) olabilir.

teleskopik yana kayar kapı

Kanatların asıldığı mekanizma rayı üzerinde ki boşluğa polietilen malzemeden özel bir yatak sistemi oluşturulmuş ve bunun üzerine tekerlek formuna uygun tek parça alüminyum ray geçirilmiştir. Mevcut yatak üzerinde çalışan ray sistemi kapının oldukça sessiz çalışmasını sağlar ve uzun yıllar sonra rayda oluşabilecek açınmalar sonucu diğer otomatik kapılarda olduğu gibi komple mekanizmanın değiştirilmesi yerine sadece ray parçasının değiştirilebilmesi ile yüksek servis bedeli riskini düşürmektedir..

 
 
fotoselli kapı radarı
 
fotoselli kapı konum anahtarı
Otomatik fotoselli kapı mekanizma şesesi
 
Otomatik fotoselli kapı radarı ve emniyet fotoseli
 
Otomatik fotoselli kapı konum anahtarı

teleskopik kapı
 
 
         
 
 
         
         

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL