ral katalog 
 
pvc hızlı kapı

Hızlı PVC Kapılar

Rulo veya Katlanır tip hızlı pvc kapılar araç giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu işletmelerde kullanılır. Bu nedenle özellikle fabrikalar ve depoların ilk tercihleri arasındadır.

Yüksek hızlı pvc kapılar
fabrika veya depolar da yükleme-boşaltma noktaları arasında yüksek yoğunlukta forklift geçişleri ve yükleme dış depo kapılarında kullanılmak üzere üretilmiştir.

Rulo hızlı pvc kapılar ve Katlanır hızlı pvc kapılar çok hızlı açılıp kapanma özellikleri nedeniyle işletmelerin yoğun trafikten kaynaklı bu ihtiyacını yerine getirir.

Rulo hızlı kapılar
ve katlanır hızlı kapılar da diğer sistemlere nazaran yer kaybı nerdeyse sıfırdır.

Rulo tip hızlı pvc kapılar
ve katlanır tip hızlı pvc kapılar hızlı açılıp kapanma özellikleri sayesinde iç ve dış ortam arasında gerçekleşebilecek hava akımlarının önüne geçerek ısı tasarrufu sağlar.

Rulo pvc kapılar
ve katlanır pvc kapılar ısı tasarrufunun yanında iki ortam arasında oluşacak toz, koku ve gaz geçişini de engeller.

Rulo tip hızlı kapılar
ve katlanır tip hızlı kapılar büyük ölçüler de diğer sistemlere göre daha düşük maliyetlidir.

Rulo hızlı pvc kapı sistemleri
ve katlanır tip hızlı pvc kapı sistemlerinde kullanılan radar uzaktan kumanda metal kütle dedektörü gibi opsiyonlar sayesinde çok rahat bir şekilde giriş çıkış imkanı sunulmaktadır.

Rulo hızlı pvc kapılar
ve katlanır hızlı pvc kapılar genel olarak bir kontrol ünitesi üzerinden kontrol edilmektedir. Her hangi bir nedenle zarar görmesi durumunda değişimi çok kolaydır. Perdeleri esnek pvc ve polyesterden üretilmektedir.

Hızlı rulo tip kapılar
ve Hızlı katlanır tip pvc kapıların brandaları beyaz, kırmızı, gri, yeşil, mavi, turuncu gibi çeşitli renklerde mevcuttur. İstenilen her ölçüde imalatları yapılmaktadır. İstenirse opsiyonel olarak pencere uygulaması mümkündür.

Rulo tip hızlı kapılar
ve katlanır tip hızlı kapılarda kullanılan motor sistemlerinin çalışma gerilimleri 220 V - 380 V dur. Sistem kayar mekanizma çift lastikle kaplı yan rayların özelliğinden dolayı son derece sessiz çalışır.

Rulo
ve Katlanır tip hızlı pvc kapılarda elektrik kesintisinde manuel açılım mevcuttur, kalkış ve duruşlarda yavaşlamayı sağlayan frekans konvertörlü kontrol ünitesi ve hepsinde standart olarak emniyet fotosel güvenlik sistemi mevcuttur.

Opsiyonel olarak rulo ve katlanır hızlı pvc kapılara takılabilen pnömatik güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Rulo tip hızlı pvc kapıların
ve katlanır tip hızlı pvc kapıların ortalama rüzgar dayanımları 80 km/m2dir.

 

pvc kapı
 
pvc kapı fiyatları
 
hızlı pvc kapı
         
yüksek hızlı pvc kapı
 
hızlı açılır pvc kapı
 
pvc kapı sistemleri
         
hızlı pvc kapı
 
perde kapı
 
hızlı perde kapı

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL