ral katalog 
 
pvc şerit perde

PVC Şerit Perdeler

PVC Şerit Perdeler, ayrılması veya izole edilmesi gereken her mekanda dünya standardını oluşturmaktadır. Mal yükleme ve boşaltma kapılarında, soğuk ve donmuş depo kapılarında, konveyör giriş çıkışlarında, personel giriş kapılarında, soğutuculu araç kapılarında, kaynak odalarında, iki mekanın birbirinden ayrılması gereken durumlarda pvc şeritler ihtiyacınızı tam olarak karşılar. Bir kere montajı yapıldıktan sonra bakım istemez, yıllarca kullanılır.

Pvc Şerit Perdeler ekonomik fiyatları, dayanıklı olmaları ve geniş kullanım alanı nedeni ile tercih edilmektedir. PVC Şerit perdeler ultraviole engelleyici bir madde sayesinde, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklıdır. Şeffaf PVC şerit perde tipleri, güneş ışığını engellemeyerek ve arkasını net bir şekilde görünmesini sağlarlar. 

Şeffaf pvc şeritler perdeler, özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC Şerit perdeler tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Tüm pvc şerit perdeler hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir. 

PVC şerit perdeler, yangına karşı maksimum güvenliği sağlamaları için yanmaya karşı dayanıklı kimyasal bileşenler içermektedir. 

PVC Şerit Perde alevi taşımayan yapısı sebebi ile oldukça güvenilirdirler. Ayrıca tüm pvc şerit perdelerimizin kenarları yuvarlatılmıştır.

PVC Şerit Perdeler kolaylıkla temizlenebilmektedir. Temizlikte su ve sabun kullanılmalıdır, kimyasal maddeler ( tiner, benzin, aseton vs.) şerit perdelere zarar verebilir.

 

pvc şerit perde
 
şerit perde
 
şerit perde fiyatları
         
pvc şerit perde
 
şerit perde fiyatları
 
pvc şerit perde
         
şerit perde
 
pvc şerit perde
 
şerit perde

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL