ral katalog 
 
sineklik

Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri evinizi, sizi ve ailenizi kimyasal ilaç kullanmanıza gerek kalmadan istemediğiniz her türlü böcek ve haşereye karşı korur.

Sineklik sistemi
sayesinde evinize giremeyen haşereler yüzünden ne siz ne de onlar kimyasal ilaç etkisi altında kalmaz. Siz evinizde onlar doğalarında yaşamaya devam eder.

Sineklik sistemi
sayesinde özellikle çocukların korunması gereken arı sinek böcek gibi canlılar yüzünden uykusuz kalmaz ve hem siz hemde çocuklarınız rahat ve huzur içinde uyur.

Sineklik sistemleri
manueldir dayanıklı alüminyum yapısı sayesinde uzun ömürlü ve kalıcıdır.

Sinekliklerde
kullanılan alüminyum profiller istenilen RAL renge boyanabilir olup kapınız ve pencerelerinizle son derece uyumludur. Kullanılan tel çok ince olup kişilerin manzarasını kapamamaktadır, Hava şartlarına son derece dayanıklıdır.

Ayrıca sineklik sisteminde kullanılan yanmaz özellikte ki fiberglas malzemeden üretilmiştir.

Sineklik sistemi
kapı ve pencerelere uygulanmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir.

Sineklik sistemleri
; dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, menteşeli kapı sineklik, sürme (kayar) sineklik, katlanır (akordiyon) sineklik gibi çeşitleriyle her türlü detaya uyum sağlayabilmektedir.

Stor sineklik sistemleri içinde yer alan dikey stor sineklik özellikle pencerelerde kullanılmaktadır. yer kayıplarını en aza indirerek mekandan istifade sağlar.

Dikey stor sineklikte
bulunan frenleme sistemi sayesinde sineklik kilitlerde çıkarıldıktan sonra yavaşça açılır ve hem sinekliğin ömrü uzar hamda özellikle çocuklar için parmak sıkışması gibi küçük kazalar önlenir.

Sineklik sisteminde
ki sineklik tülü ve boru 42 mm boyutunda ki dayanıklı alüminyum kutunun içine gizlenir. Sineklik sistemi bu özelliği sayesinde doğrama ve panjur arasında çok az yer tutar ve rahatlıkla uygulanabilir.

Sineklik sistemlerinde
ki sineklik telinin içinde hareket ettiği yan raylar içinde bulunan çapraz kıl fitiller sayesinde sineklik tülünün raydan çıkması önlenir ve böylece oluşan boşluktan sinek giremez.

 

sineklik
 
sineklik modelleri
 
sineklik fiyatları
         
sineklik sistemleri
 
sineklik tamiri
 
sineklik tülü
         

 

Adora Yapı ve Kapı Tenolojileri - Gülbahar Mah. Galata Deresi Caddesi No:25/B         Şişli-Mecidiyeköy / İSTANBUL